Bazár manipulačnej techniky Linde
Vysokozdvižný vozík E 35 HL
| Názov: | E 35 HL |
| Evidenčné číslo: | 26UT031 |
| Typ zariadenia: | Vysokozdvižný vozík |
| Výrobný rad: | 387/EE |
| Výrobné číslo: | H2X387J01678 |
| Pohon: | Elektro |
| Nosnosť: | 3 500 kg |
| Rok výroby: | 2018 |
| Počet motohodin: | 4 081 Mth |
| Stožiar: | Triplex |
| Zdvih: | 6 430 mm |
| Stavebná výška: | 2 824 mm |
| Volný zdvih: | 2 044 mm |
| Nosná doska: | 3A |
| Bočný posuv: | Integrovaný boćný posuv |
| Hydraulické okruhy: | 2 + 2 |
| kabína: | Polokabína bez dverí |
| Typ pneu: | Superelastické neznačiace |
| Dĺžka vidlíc: | 2 000 mm |
| Batéria: | 80 V bočná výmena |
| Nabíjač: | 80V 75A TA vstavaný |
| Ďalšia výbava: | kúrenie, RedSPot poz 7, zábleskovým maják, váha tovaru, zvuková signalizácia cúvania, vnútorné osvetlenie kabíny, ochranná mreža nákladu, zastavenie vidlíc 30mm nad zemou Štart PINom, Connect Online |
| Stav: | Approved Truck |
| Umiestnenie: | Nemšová |
| Rozmery vozíka: | 2594x2824x1322 |
| Hmotnosť: | 6 186 kg |
| Osvetlenie: | pracovné poz 3,4,8 LED |
| Ovladanie pojazdu: | Dvojpedálové ovládanie pojazdu |
| Bezpečnostný pas: | Áno |
Copyright © 2026 Linde Material Handling Podmienky používania


