Bazár manipulačnej techniky Linde
Nízkozdvižný vozík L 14
| Názov: | L 14 |
| Evidenčné číslo: | 26UT057 |
| Typ zariadenia: | Nízkozdvižný vozík |
| Výrobný rad: | 1173/WH |
| Výrobné číslo: | P21173X03634 |
| Pohon: | Elektro |
| Nosnosť: | 1 600 kg |
| Rok výroby: | 2020 |
| Počet motohodin: | 1 534 Mth |
| Stožiar: | Triplex |
| Zdvih: | 4 716 mm |
| Stavebná výška: | 2 065 mm |
| Volný zdvih: | 1 545 mm |
| Typ pneu: | Hnacie poly/nákladové tandem poly |
| Stav pneu: | Min.70% dezénu |
| Dĺžka vidlíc: | 1 150 mm |
| Batéria: | 24V Pôvodná funkčná |
| Nabíjač: | 24V externý Pôvodný funkčný |
| Stav: | Linde SUPER |
| Záruka: | 3 mesiace / 150 mth Záruku je možné predĺžiť v prípade uzavretia servisnej zmluvy |
| Termín dodania: | na dopyt |
| Umiestnenie: | Trenčín |
| Rozmery vozíka: | 1650x2065x720 |
| Hmotnosť: | 1 690 kg |
| Spôsob financovania: | priamy predaj / leasing |
Copyright © 2026 Linde Material Handling Podmienky používania


