Bazár manipulačnej techniky Linde
Vysokozdvižný vozík H 50 D / 600
| Názov: | H 50 D / 600 |
| Evidenčné číslo: | 26UT117 |
| Typ zariadenia: | Vysokozdvižný vozík |
| Výrobný rad: | 394-02/IC |
| Výrobné číslo: | H2X394E01530 |
| Pohon: | Diesel |
| Nosnosť: | 5 000 kg |
| Rok výroby: | 2014 |
| Počet motohodin: | 8 018 Mth |
| Stožiar: | Standard |
| Zdvih: | 5 400 mm |
| Stavebná výška: | 3 621 mm |
| Volný zdvih: | 150 mm |
| Nosná doska: | 3A |
| Bočný posuv: | Integrovaný boćný posuv |
| Hydraulické okruhy: | 2 + 2 |
| kabína: | Kabína s kúrením |
| Typ pneu: | Superelastické |
| Stav pneu: | Min.70% dezénu |
| Ďalšia výbava: | predné pneu dvojmontáž, ochranný rám nákladu,zábleskový maják, zvuková signalizácia cúvania |
| Stav: | Linde SUPER |
| Záruka: | 3 mesiace / 150 mth Záruku je možné predĺžiť v prípade uzavretia servisnej zmluvy |
| Termín dodania: | na dopyt |
| Umiestnenie: | Trenčín |
| Rozmery vozíka: | 3196x3621x1998 |
| Hmotnosť: | 7 935 kg |
| Spôsob financovania: | priamy predaj / leasing |
| Osvetlenie: | pracovné poz. 3,4,7,8 |
| Ovladanie pojazdu: | Dvojpedálové ovládanie pojazdu |
| Bezpečnostný pas: | Áno |
Copyright © 2026 Linde Material Handling Podmienky používania


