Bazár manipulačnej techniky Linde
Vysokozdvižný vozík E 16 P
| Názov: | E 16 P |
| Evidenčné číslo: | 26UT032 |
| Typ zariadenia: | Vysokozdvižný vozík |
| Výrobný rad: | 386/EE |
| Výrobné číslo: | H2X386G00296 |
| Pohon: | Elektro |
| Nosnosť: | 1 600 kg |
| Rok výroby: | 2016 |
| Počet motohodin: | 6 362 Mth |
| Stožiar: | Standard |
| Zdvih: | 2 800 mm |
| Stavebná výška: | 2 021 mm |
| Volný zdvih: | 150 mm |
| Bočný posuv: | Integrované meniteľné rozovretie vidlíc s bočným posuvom |
| Hydraulické okruhy: | 2 + 2 |
| kabína: | Ochranný rám |
| Typ pneu: | Superelastické neznačiace |
| Dĺžka vidlíc: | 1 200 mm |
| Batéria: | 48V / 5PzS, (575/625 Ah) |
| Nabíjač: | 48V externý |
| Ďalšia výbava: | Zvuková výstraha pri cúvaní, maják, BlueSpot |
| Umiestnenie: | Nemšová |
| Rozmery vozíka: | 2029x2021x1090 |
| Ovladanie pojazdu: | Dvojpedálové ovládanie pojazdu |
| Bezpečnostný pas: | Áno |
Copyright © 2026 Linde Material Handling Podmienky používania


