Bazár manipulačnej techniky Linde
Vysokozdvižný vozík E 16 C
| Názov: | E 16 C |
| Evidenčné číslo: | 26UT116 |
| Typ zariadenia: | Vysokozdvižný vozík |
| Výrobný rad: | 386-02/EE |
| Výrobné číslo: | H2X386H04434 |
| Pohon: | Elektro |
| Nosnosť: | 1 600 kg |
| Rok výroby: | 2016 |
| Počet motohodin: | 6 119 Mth |
| Stožiar: | Duplex |
| Zdvih: | 3 145 mm |
| Stavebná výška: | 2 121 mm |
| Volný zdvih: | 1 518 mm |
| Bočný posuv: | Integrovaný boćný posuv |
| Hydraulické okruhy: | 2 + 1 |
| kabína: | Polokabína bez dverí |
| Typ pneu: | Superelastické neznačiace |
| Stav pneu: | Min.70% dezénu |
| Dĺžka vidlíc: | 1 200 mm |
| Batéria: | 48V Pôvodná funkčná |
| Nabíjač: | 48V externý Pôvodný funkčný |
| Stav: | Linde SUPER |
| Záruka: | 3 mesiace / 150 mth Záruku je možné predĺžiť v prípade uzavretia servisnej zmluvy |
| Termín dodania: | na dopyt |
| Umiestnenie: | Trenčín |
| Rozmery vozíka: | 1866x2121x1090 |
| Hmotnosť: | 3 268 kg |
| Spôsob financovania: | priamy predaj / leasing |
| Osvetlenie: | Pracovné svetlá poz 3,4,8 |
| Ovladanie pojazdu: | Dvojpedálové ovládanie pojazdu |
| Bezpečnostný pas: | Áno |
Copyright © 2026 Linde Material Handling Podmienky používania


