Bazár manipulačnej techniky Linde
Ťahač P 60 Z
| Názov: | E 20 PL Li-ION |
| Evidenčné číslo: | 26UT119 |
| Typ zariadenia: | Vysokozdvižný vozík |
| Výrobný rad: | 386-02/EE |
| Výrobné číslo: | H2Y386L01929 |
| Pohon: | Elektro |
| Nosnosť: | 2 000 kg |
| Rok výroby: | 2022 |
| Počet motohodin: | 2 889 Mth |
| Stožiar: | Triplex |
| Zdvih: | 6 475 mm |
| Stavebná výška: | 2 821 mm |
| Volný zdvih: | 2 219 mm |
| Nosná doska: | 2A |
| Bočný posuv: | Integrovaný boćný posuv |
| Hydraulické okruhy: | 2 + 2 |
| kabína: | Kabína s kúrením |
| Typ pneu: | Superelastické neznačiace |
| Stav pneu: | Pôvodné |
| Dĺžka vidlíc: | 1 200 mm |
| Batéria: | 48V 536Ah 26,1kWh Li-ION bočná Pôvodná funkčná |
| Nabíjač: | 48V 375A 18KW Li-IONexterný Pôvodný funkčný |
| Ďalšia výbava: | BlueSpot poz 7, cestné osvetlenie, maják, 12V zásuvka, váha bremena, mraziarenská úprava, zvuková signalizácia cúvania, maják, CONNECT prístup PINom, prenos dát online, |
| Stav: | No repair |
| Záruka: | 3 mesiace / 150 mth Záruku je možné predĺžiť v prípade uzavretia servisnej zmluvy |
| Termín dodania: | 1.6.2026 |
| Umiestnenie: | Holíč |
| Rozmery vozíka: | 2145x2821x1172 |
| Hmotnosť: | 4 040 kg |
| Spôsob financovania: | priamy predaj / leasing |
| Osvetlenie: | VertiLight poz 5,6 |
| Ovladanie pojazdu: | Dvojpedálové ovládanie pojazdu |
| Bezpečnostný pas: | Áno |
Copyright © 2026 Linde Material Handling Podmienky používania


