Bazár manipulačnej techniky Linde
Ručne vedený vysokozdvižný vozík ML 10
| Názov: | H 35 D |
| Evidenčné číslo: | 26UT027 |
| Typ zariadenia: | Vysokozdvižný vozík |
| Výrobný rad: | 1202 |
| Výrobné číslo: | H21202Y01685 |
| Pohon: | Diesel |
| Nosnosť: | 3 500 kg |
| Rok výroby: | 2021 |
| Počet motohodin: | 7 075 Mth |
| Stožiar: | Triplex |
| Zdvih: | 6 580 mm |
| Stavebná výška: | 2 865 mm |
| Volný zdvih: | 2 094 mm |
| Bočný posuv: | Integrované meniteľné rozovretie vidlíc s bočným posuvom |
| Hydraulické okruhy: | 2 + 2 |
| kabína: | Kabína s kúrením |
| Typ pneu: | Superelastické |
| Dĺžka vidlíc: | 2 400 mm |
| Ďalšia výbava: | El.zásuvka - 12V, zvuková výstraha pri cúvaní, maják, BlueSpot, držiak na skener, 10° otočné sedadlo |
| Umiestnenie: | Nemšová |
| Rozmery vozíka: | 2796x2865x1256 |
| Osvetlenie: | Pracovné svetlá poz. 1,2,3,4,8 |
| Ovladanie pojazdu: | Jednopedálové ovládanie pojazdu |
| Bezpečnostný pas: | Áno |
Copyright © 2026 Linde Material Handling Podmienky používania


