Bazár manipulačnej techniky Linde
Ručne vedený vysokozdvižný vozík L 06 AC
| Názov: | L 06 AC |
| Evidenčné číslo: | 26UT110 |
| Typ zariadenia: | Ručne vedený vysokozdvižný vozík |
| Výrobný rad: | 1170/WH |
| Výrobné číslo: | W41170K00061 |
| Pohon: | Elektro |
| Nosnosť: | 600 kg |
| Rok výroby: | 2019 |
| Počet motohodin: | 1 721 Mth |
| Zdvih: | 3 516 mm |
| Stavebná výška: | 1 690 mm |
| Volný zdvih: | 1 129 mm |
| Stav pneu: | Min.70% dezénu |
| Dĺžka vidlíc: | 1 200 mm |
| Batéria: | 24v horná výmena Pôvodná funkčná |
| Nabíjač: | 24V externý Pôvodný funkčný |
| Stav: | Linde SUPER |
| Záruka: | 3 mesiace / 150 mth Záruku je možné predĺžiť v prípade uzavretia servisnej zmluvy |
| Termín dodania: | na dopyt |
| Umiestnenie: | Trenčín |
| Rozmery vozíka: | 1200x1690x890 |
| Hmotnosť: | 1 860 kg |
| Spôsob financovania: | priamy predaj / leasing |
Copyright © 2026 Linde Material Handling Podmienky používania


