Bazár manipulačnej techniky Linde
Ručne vedený vysokozdvižný vozík D 08
| Názov: | D 08 |
| Evidenčné číslo: | 26UT105 |
| Typ zariadenia: | Ručne vedený vysokozdvižný vozík |
| Výrobný rad: | 1160 |
| Výrobné číslo: | W41160X00119 |
| Pohon: | Elektro |
| Nosnosť: | 800 kg |
| Rok výroby: | 2020 |
| Počet motohodin: | 394 Mth |
| Stožiar: | Standard |
| Zdvih: | 2 024 mm |
| Stavebná výška: | 1 465 mm |
| Typ pneu: | Hnacie poly/nákladové tandem poly |
| Stav pneu: | Min.70% dezénu |
| Dĺžka vidlíc: | 1 150 mm |
| Batéria: | 24V bočná výmena Pôvodná funkčná |
| Nabíjač: | 24V externý Pôvodný funkčný |
| Stav: | Linde SUPER |
| Záruka: | 3 mesiace / 150 mth Záruku je možné predĺžiť v prípade uzavretia servisnej zmluvy |
| Termín dodania: | na dopyt |
| Umiestnenie: | Trenčín |
| Rozmery vozíka: | 764x1465x720 |
| Hmotnosť: | 976 kg |
| Spôsob financovania: | priamy predaj / leasing |
Copyright © 2026 Linde Material Handling Podmienky používania


