Bazár manipulačnej techniky Linde
Vysokozdvižný vozík E 15
| Názov: | E 15 |
| Evidenčné číslo: | 26UT118 |
| Typ zariadenia: | Vysokozdvižný vozík |
| Výrobný rad: | 386-02 |
| Výrobné číslo: | H2X386Y00186 |
| Pohon: | Elektro |
| Nosnosť: | 1 500 kg |
| Rok výroby: | 2021 |
| Počet motohodin: | 4 947 Mth |
| Stožiar: | Triplex |
| Zdvih: | 4 625 mm |
| Stavebná výška: | 2 121 mm |
| Volný zdvih: | 1 519 mm |
| Bočný posuv: | Integrovaný boćný posuv |
| Hydraulické okruhy: | 2 + 1 |
| kabína: | Polokabína bez dverí |
| Typ pneu: | Superelastické |
| Dĺžka vidlíc: | 1 200 mm |
| Batéria: | 24V |
| Nabíjač: | 24V externá |
| Ďalšia výbava: | Zvuková výstraha pri cúvaní, BlueSpot, kúrenie |
| Umiestnenie: | Trenčín |
| Rozmery vozíka: | 1846x2121x1090 |
| Hmotnosť: | 3 481 kg |
| Osvetlenie: | Pracovné svetlá poz 3,4,8 |
| Ovladanie pojazdu: | Dvojpedálové ovládanie pojazdu |
| Bezpečnostný pas: | Áno |
Copyright © 2026 Linde Material Handling Podmienky používania


